صفحه اصلي
مهندسی شيمی
دوره های تکمیلی
کنکور ارشد و دکتری
تحقیق و توسعه
همکاری بانهادها
اخبار
دانلود
9+1 دليل انتخاب ما
درباره ما
   راهنمای شرکت در آزمون های آزمایشی (حضوری و آنلاین)

راهنمای شرکت در آزمون های خانه مهندسی شیمی ایران

 

با سلام خدمت تمامی داوطلبین عزیز آزمون های آزمایشی خانه مهندسی شیمی ایران سال 1400

 

کاربران گرامی، لطفاً برای شرکت در آزمون های آنلاین و حضوری خانه مهندسی شیمی ایران به نکات زیر توجه نمایید:

 

1-  نکات مهم ویژه افراد شرکت کننده در آزمون های آنلاین کارشناسی ارشد و دکتری  :

 

  • سئوالات با فرمت PDF هستند. برای باز کردن سئوالات به نرم افزار Acrobat Reader نیاز است. در صورتی که این نرم افزار روی سیستم شما نصب نیست می توانید آنرا از طریق لینک زیر دانلود کرده و نصب نمایید. 
  • سئوالات هر آزمون در قالب یک فایل PDF قرار دارند.
  • هنگام ثبت نام در سایت حتما نام کاربری خود را از همان شماره داوطلبی که توسط مرکز آزمون اعلام شده یا هنگام ثبت نام دریافت کردید  استفاده فرمایید.
  • نیاز نیست شما در تمام مدت آزمون Connect باشید. فقط هنگام download کردن سئوالات و ارسال پاسخنامه لازم است Connect باشید. این بدین معنی است که شما میتوانید پس از دانلود سئوالات Disconnect شوید و پس از پاسخ دادن به سئوالات دوباره Connect شده، پاسخنامه را پر کرده و ارسال نمایید.
  • در تمام مدت آزمون مسئول فنی آنلاین است. در صورت بروز هر گونه مشکل شما میتوانید مسأله را با مسئول فنی آزمون در میان بگذارید تا در کوتاه ترین زمان مشکل شما حل شود
  •  شماره موبایل   09352202036- 02188890015 دفتر مرکزی    آی دی تلگرام @Chemehome1 
  •  شما فقط یکبار میتوانید پاسخنامه ی هر آزمون را ارسال نمایید.
  • پیشنهاد می شود پاسخ سئوالات را روی کاغذ یادداشت نمایید تا در صورت بروز مشکل هنگام ارسال پاسخنامه، پاسخ ها را داشته باشید و دوباره پاسخنامه را ارسال نمایید.
  • توجه داشته باشید که دکمه ی پاک کردن کل پاسخنامه، تمامی انتخاب های شما را در فرم پاسخنامه پاک می کند. از این دکمه فقط زمانی استفاده کنید ،که به اشتباه سئوالی را که نمی خواهید به آن پاسخ بدهید را انتخاب کرده اید.
  • سیستم به صورت اتوماتیک و دقیقاً سر ساعت معین آزمون را به اتمام می رساند و پس از پایان آزمون امکان ارسال پاسخنامه وجود ندارد. لطفاً به موقع اقدام به ارسال پاسخنامه نمایید.

**برای مشاهده صفحه اطلاع رسانی برگزاری (ساعت آزمون) آزمون های آزمایشی آنلاین خانه مهندسی شیمی ایران کلیک فرمایید**

 

2-  نکات مهم ویژه افراد شرکت کننده در آزمون های حضوری کارشناسی ارشد و دکتری  :

 

·        تمامی افراد شرکت کننده در آزمون های حضوری خانه مهندسی شیمی ایران با توجه به محل ثبت نامی خود در نمایندگی های خانه مهندسی شیمی ایران در سراسر کشور باید نیم ساعت قبل از شروع آزمون ( ساعت آزمون معمولا توسط واحد مرکز آزمون اطلاع رسانی خواهد شد ) در محل برگزاری آزمون با کارت آزمون و کارت ملی خود حضور داشته باشند.

 

·        کلیه اطلاعیه های شرایط برگزاری، اعلام نتایج، تحلیل سؤالات و ... آزمونهای آزمایشی در وبسایت خانه مهندسی شیمی ایران و شبکه های اجتماعی مرتبط با موسسه اطلاع رسانی خواهد شد و نیازی به حضور فیزیکی داوطلبین گرامی نمی باشد.

**برای مشاهده صفحه اطلاع رسانی برگزاری ( مکان و ساعت آزمون) آزمون های آزمایشی حضوری خانه مهندسی شیمی ایران کلیک فرمایید**

 

مراحل شرکت در آزمون آنلاین

 

در صفحه اصلی سایت روی عضویت کلیک کنید و مانند شکل زیر ثبت نام نمایید.      

 آزمون های آزمایشی مهندسی شیمی

نام کاربری شما همان کد داوطلبی و رمز عبورتان نیز توسط خودتان تعیین می شود. 

 آزمون های آزمایشی مهندسی شیمی

پس از ثبت نام در سایت در صفحه اصلی سایت روی ورود به سیستم کلیک کرده و مطابق شکل زیر نام کاربری و رمز عبور را وارد نموده و روی دکمه ورود کلیک نمایید. 

سپس مطابق شکل، آزمون مورد نظر را انتخاب نمایید.      

آزمون های آزمایشی مهندسی شیمی

پس از دانلود سئوالات شما میتوانید از منوی browser و یا از قسمت toolbar سئوالات را روی سیستم خود Save کنید.

حال می توانید Disconnect شوید و به سئوالات پاسخ دهید.

پس از پاسخ دادن به سئوالات دوباره Connect شوید و مطابق شکل زیر روی عکس کیلک کرده تا به صفحه پاسخنامه وارد شوید.          

 

 

در این صفحه مطابق شکل زیر ابتدا نام و نام خانوادگی خود را چک کنید. در صورتیکه نام و نام خانوادگی شما به اشتباه وارد شده بود مشکل را با مسئول فنی در میان بگذارید، در صورتیکه مشکلی وجود نداشت اقدام به پر کردن پاسخنامه نمایید.

 

پس از اطمینان از درست پر کردن پاسخنامه، مطابق شکل روی دکمه ارسال پاسخنامه کلیک کنید.       

در صورتیکه ارسال با موفقیت انجام شود، سیستم مطابق شکل زیر به شما پیغام میدهد. اکنون می توانید صفحه پاسخنامه را بسته و از سیستم خارج شوید.


بسیار مهم

توجه داشته باشید که فقط در شرایط بسیار اضطراری که سایت با مشکل رو به رو شود، سوالات به ایمیل شما ارسال خواهد شد و از شما خواسته می­شود تا در انتها پاسخ ها را در word و یا Excel نوشته و به ایمیل پشتیبان ارسال فرمایید. بنابراین در صورت بروز مشکل حتما ابتدا ایمیل خود را چک فرمایید.

** توجه داشته باشید هر داوطلب تنها در صورت بروز مشکل (قطعی برق یا اینترنت و ...) فقط یکبار امکان ارسال پاسخ نامه خود به صورت word و یا excel را دارد.


 

 

خانه مهندسی شیمی

" گامی تخصصی بسوی اشتغال در صنعت کشور"